Restauracja

Pobyty w wakacje oferujemy z niepełnym wyżywieniem HB (śniadania i ciepłe kolacje) oraz pełnym wyżywieniem FB (śniadanie, obiad i kolacja).
W pozostałych terminach oferujemy pobyty BB z samymi śniadaniami oraz dania w restauracji a’la carte.

Godziny wydawania posiłków:

Śniadania 7:30 – 10:30
Obiady 13:00 – 15:00
Obiadokolacje 18:00 – 20:00

Wyżywienie to zawsze najświeższe i najwyższej jakości produkty wyrobu lokalnego dostarczane przez naszych zaufanych dostawców. Nabiał dostarczany od naszej ulubionej i znanej w całym kraju mleczarni Bieluch z Chełma. Wędliny i mięsa na zamówienie dostarczane są każdego dnia rano z pobliskiej masarni we Włodawie.

Śniadania w formie bufetu – świeże jasne i ciemne pieczywo, zimny bufet, swojskie wędliny, sery, dżemy. Każdego poranka do wyboru dwa ciepłe dania (np. naleśniki, parówki, jajecznica, gorące kiełbaski, smażony boczek, gotowane jaja). Dla najmłodszych niejadków dostępne jest zawsze ciepłe mleko, jogurty oraz płatki czekoladowe.

Obiady dnia podawane również w formie bufetu, składają się z dwóch zup, dwóch dań ciepłych oraz deseru. Nasze treściwe zupy, gotowane na własnych wywarach, gwarantują bogaty i niezapomniany smak. Restauracja specjalizuje się typowo w tradycyjnej kuchni Polskiej, jednak dania przygotowywane są w piecu konwekcyjno-parowym, co umożliwia nam prawie całkowite wyeliminowanie tłuszczu z większości tradycyjnych potraw. Dla jeszcze większego poczucia lekkości do głównych dań podawane są sezonowe surówki oraz sałatki.
Desery w zależności od pory roku to własne słodkie wypieki lub owoce sezonowe.

Kolacje w formie bufetu to wspaniałe ukoronowanie dnia po aktywnym (a czasem leniwym) wypoczynku. Naleśniki, omlety, racuchy, bigos to tylko niektóre dania z menu kolacyjnego.

Podczas godzin posiłków do dyspozycji naszych Gości ciepłe napoje (kawa z ekspresu, herbata, kakao) pozostają nielimitowane.

Nasza kuchnia to nie tylko pełne ciepłego klimatu wnętrze, zaciszna atmosfera, miejsce pachnące jajecznicą i bekonem o poranku, świeżą sałatą w obiad czy cynamonem popołudniu. Nasza Kuchnia to przede wszystkim wykwalifikowane i doświadczony personel. Z myślą o najbardziej wytrawnych smakoszach, nie poprzestajemy na zdobytych już umiejętnościach, ale z ciekawością poznajemy najnowsze trendy i techniki w polskiej kuchni. Uczestniczymy w szkoleniach pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. Ponadto gwarantujemy profesjonalną i doświadczoną obsługą kelnerską.

Zasmakuj, a przekonasz się, że Twoje podniebienie jeszcze nieraz zatęskni za smakami wschodniej kuchni…